Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

 

Kielce 2014-11-08

  wystaw4

sędzia: Barbara Wójcik

 

PSY

Kl.Szczeniąt

 

 

I

OSCYPEK Chosna (APASZ NES GWADIANA Zagubione Marzenia - JAGODA Mała Dolina)

 

 

Kl.Młodzieży

 

I

NICO DUNAJ Nutrena (KAPRYS znad Cichej Wody - GRAŃ z Siwej Polany)

 

Kl.Pośrednia

 

 

I

IMPERATOR z Jagusi Zagrody (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - PANIUSIA Ballada o Wędrowaniu)

II

SABAŁA Nutrena (AMANT Kalong - KAMA Klan Gaby)

 

Kl.Otwarta

 

I

ODWAŻNY OBI ONE Artorius (DUCH GÓR Volarius - PRZEKORNA PROXIMA Badziar)

II

GIEWONT du Domaine des Dahlberg (DOWACK du Domaine des Dahlberg - DAMKA du Printemps des Olivets)
III WIRŚKO z Borowej Strągi (NAJDUCH JAGUSI Gwiazda Podhala - TATRA z Borowej Strągi)
IV BYSTRY Bajeczny Zakątek (RUMIANEK Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)
  KRASNY Mała Dolina (PASTUSZEK Nutrena - JODŁA Mała Dolina)
  URWIS UNKAS Badziar (ARES Alpejskie Zauroczenie - KOKIETKA KESSI Badziar)

 

Kl.Championów

I

FIGARO Algarobos (PASTUSZEK Nutrena - MARYCHA Volarius) Najlepszy Dorosły Pies, CACIB, Zwycięzca Rasy
II APASZ NES GWADIANA Zagubione Marzenia (KRUK BIAŁY Nes Gwadiana - WIELKA Spiska Watra) R-CACIB
III ZBÓJNIK Chosna (BUK z Kampinoskiej Kniei - EMILY z Dobieszowic)

 

Kl.Weteranów

I

TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy (RUM z Wierchu Rolowego - KOBZA Chluba Liliowej Przełęczy) Najlepszy Weteran

 

SUKI

Kl.Młodszych Szczeniąt

 

 

I

ATLANTA Ze Źródła Ciemięgi (FILO Duży Biały Pies - JARZĘBINA z Jagusi Zagrody)
II HARDA z Gajowego Wzgórza (SIUCHAJ z Butorowego Wierchu - ILUANKA Białe Szczęście)
III KOKIETKA Nutrena (MORES Nutrena - SONIA z Butorowego Wierchu)
IV ORLA z Borowej Strągi (KRZEPKI z Modrzewinowej Lesniczówki - WATRA z Borowej Strągi)

 

 

Kl.Szczeniąt

I

FRASZKA z Jagusi Zagrody (FAGOT Poniatowskie Piaski - PANIUSIA Ballada o Wędrowaniu)

II

KOŁYSANKA Reksor (SINGER Nutrena - WARTKA z Borowej Strągi)

 

 

Kl.Młodzieży

 

I

LUCY DORA Michałowe Ranczo (APASZ NES GWADINA Zagubione Marzenia - DORA Zymbiańsko Duma)
II TEQUILLA z Jagusi Zagrody (CIUPAS z Modrzewinowej Leśniczówki - FINEZJA-GORZAŁKA Filos)
III RUSAŁKA z Miętustwa (SWORNIK z Butorowego Wierchu - NISZA Nutrena)
IV ARIA Bajeczny Zakatek (PRZAŚNY Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)

 

 

Kl.Pośrednia

I

BERGA Buschwinkel (DUKAT Opilio - KAMA Biały Podhalan) Najlepsza Dorosła Suka, CACIB

II

PIPI Klan Gaby (MORES Nutrena - KUSA CYTRA Klan Gaby)
III AZALIA de Ludwików (REZOLUTNY ROGER Psi Detektyw - ATENA Zymbiańsko Duma)
IV AKSAMITKA z Jagusi Zagrody (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - FINEZJA-GORZAŁKA Filos)
  CYNIA Chosna (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - ZASPA Chosna)
  POLKA z Borowej Strągi (KOTLIK z Zadymy - TATRA z Borowej Stragi)
  SAMOTNA LIMBA Na Góralsko Nute (ARMEX Świat Dysku - KAPELA Na Góralsko Nute)
  AZALIA Bajeczny Zakątek (PRZAŚNY Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)

 

Kl.Otwarta

I

KOKIETKA KESSI Badziar (ARTAN of Queens Desire - BAŁAMUTKA BEJA Badziar)

 

 

Kl.Championów

I

KONWALA z Jagusi Zagrody (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - FINEZJA-GORZAŁKA Filos)

II

BYSTRA Bajeczny Zakątek (RUMIANEK Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)