Klubowa Wystawa Owczarków Podhalańskich

 

Strzelce Opolskie 2014-06-08

  wystaw4

sędzia: Krystyna Szulc

 

PSY

Kl.Młodzieży

 

 

I

BUDRYS Dolina Małej Panwi (BERCIK Zdrowy Chów - IVA Visenna) Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Najlepszy Junior, BIS Juniorów lok.I
II SABAŁA Nutrena (AMANT Kalong - KAMA Klan Gaby)
III MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie (DUKAT Opilio - GERDA Alpejskie Zauroczenie)

 

 

Kl.Pośrednia

 

I

BYSTRY Bajeczny Zakątek (RUMIANEK Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)

 

Kl.Otwarta

 

 

I

HUGO BOSS Des Arcanes D'Hermes (EMILIO Des Arcanes D'Hermes - CHATOULLIE Des Arcanes D'Hermes) Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy, BIS Wystaw Klubowych lok.II

II

FILO Duży Biały Pies (HALNY z Butorowego Wierchu - BRZÓZKA Poniatowskie Piaski)

III

ODWAŻNY OBI ONE Artorius (DUCH GOR Volarius - PRZEKORNA PROXIMA Badziar)

Kl.Championów

 

I

REZOLUTNY ROGER Psi Detektyw (WOLNY STRZELEC z Psiej Parafii - PRZYLEPA PUMA Badziar)

II

ZBÓJNIK Chosna (BUK z Kampinoskiej Kniei - EMILI z Dobieszowic)
III TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy (RUM z Wierchu Rolowego - KOBZA Chluba Liliowej Przełęczy)

Kl.Weteranów

 

I

SINGER Nutrena (ORNAK z Butorowego Wierchu - DUKLA Runo)

 

SUKI

Kl.Młodszych Szczeniąt

 

I

OFELIA Alpejskie Zauroczenie (HUGO BOSS Des Arcanes D'Hermes - DZILA Alpejskie Zauroczenie) Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie, BIS Młodszych Szczeniąt lok.II

II TAYLA z Jagusi Zagrody (CIUPAS z Modrzewinowej Leśniczówki - FINEZJA-GORZAŁKA Filos)
 

 

Kl.Młodzieży

 

 

I

MARYNA Alpejskie Zauroczenie (DUKAT Opilio - GERDA Alpejskie Zauroczenie) Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
II PIPI Klan Gaby (MORES Nutrena - KUSA CYTRA Klan Gaby)
III AURELIA z Jagusi Zagrody (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - FINEZJA-GORZAŁKA Filos)
IV MALWA-FANTAZJA Filos (SIUCHAJ z Butorowego Wierchu - FANTAZJA-GORZAŁKA Filos)
  ZŁOTA-OWSIANKA Filos (DUNAJEC-FANTAZJA Filos - OWSIANKA-JAGIENKA Filos)
dysk. LUNA DORA Michałowe Ranczo (APASZ NES GWADIANA Zagubione Marzenia - DORA Zymbiańsko Duma)

 

 

Kl.Pośrednia


I

DUMKA od Kurosa (AKTOR - KITA WATRA Klan Gaby) Zwycięzca Klubu

II

ŻYWIA Białe Szczęście (CIUPAS z Modrzewinowej Leśniczówki - DUNIA Algarobos)

dysk.

SNIEŻKA Suchy Las Vegas (SIUCHAJ z Butorowego Wierchu - BUTNA Suchy Las Vegas)

 

 

Kl.Otwarta

 

I

WILEJKA Ballada o Wędrowaniu (CIUPAS z Modrzewinowej Leśniczówki - BALLADA Ballada o Wędrowaniu)
II IVA Visenna (MORES Nutrena - ZOJA Chluba Liliowej Przełęczy)
III MIŁA MILI Artorius (BUK z Kampinoskiej Kniei - PRZEKORNA PROXIMA Badziar)
IV MOCNA MEJ Artorius (BUK z Kampinoskiej Kniei - PRZEKORNA PROXIMA Badziar)
  PRZYLEPA PUMA Badziar (BARI z Mroźnej Dujawicy - BAŁAMUTKA BEJA Badziar)

 

 

Kl.Championów

I

KONWALIA z Jagusi Zagrody (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - FINEZJA-GORZAŁKA Filos)

II

GERDA Alpejskie Zauroczenie (AMIGO du Printemps des Olivets - BRENDY Alpejskie Zauroczenie)
III PRZEKORNA PROXIMA Badziar (BARI z Mroźnej Dujawicy - BAŁAMUTKA BEJA Badziar)

 

 

Kl.Weteranów

 

I

BAŁAMUTKA BEJA Badziar (ORNAK z Butorowego Wierchu - LAWINA-BUKSA Filos) Najlepszy Weteran, Zwycięzca Płci Przeciwnej, BIS Weteranów lok.I

 

Najlepsza Głowa - ODWAŻNY OBI ONE Artorius

 

Najlepszy Ruch - FILO Duży Biały Pies

 

Najlepsza Hodowla

I - Alpejskie Zauroczenie

II - z Jagusi Zagrody

III - Artorius

IV - Badziar

 

Najlepsza Suka Hodowlana

I - PRZEKORNA PROXIMA Badziar

II - FINEZJA-GORZAŁKA Filos

 

Najlepszy Reproduktor

I - BUK z Kampinoskiej Kniei

II - CIUPAS z Modrzewinowej Leśniczówki

 

Najlepsza Para

I - TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy + KONWALIA z Jagusi Zagrody

II - BUDRYS Dolina Małej Panwi + WILEJKA Ballada o Wędrowaniu

III - FILO Duży Biały Pies + OFELIA Alpejskie Zauroczenie

IV - MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie + GERDA Alpejskie Zauroczenie