IV Zimowa Krajowa Wystawa Owczarków Podhalańskich

 

Bukowina Tatrzańska 2014-02-08

  wystaw4

sędzia: Andrzej Zamoyski

 

PSY

Kl.Szczeniąt

 

 

I

POTOK z Miętustwa (GIEWONT z Miętustwa - GRAPA z Butorowego Wierchu)

 

 

Kl.Młodzieży

 

I

 BRUNO Dobijos (STRUG z Butorowego Wierchu - SRAJDA Hyr)

II

SABAŁA Nutrena (AMANT Kalong - KAMA Klan Gaby)

 

Kl.Pośrednia

 

 

I

WIRŚKO z Borowej Strągi (NAJDUCH JAGUSI Gwiazda Podhala - TATRA z Borowej Strągi)

II

KRASNY Mała Dolina (PASTUSZEK Nutrena - JODŁA Mała Dolina)

III

ASTON Perły Podhala (PASTUSZEK Nutrena - BORÓWKA z Kampinoskiej Kniei)
IV BYSTRY Bajeczny Zakątek (RUMIANEK Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)

Kl.Otwarta

 

I

MIGLANC z Zadymy (KROKUS z Zadymy - CUCHA)

II

HARNAŚ (N.N. - N.N.)
III GLAJCAR (N.N. - N.N.)
IV HUBERTUS-OWSIANKA Filos (BOB Alpejskie Zauroczenie - OWSIANKA-JAGIENKA Filos)

Kl.Championów

I

REZOLUTNY ROGER Psi Detektyw (WOLNY STRZELEC z Psiej Parafii - PRZYLEPA PUMA Badziar) Najlepszy Dorosły Pies

 

 

 

 

 

SUKI

Kl.Szczeniąt

 

 

I

AZALIA Bajeczny Zakątek (PRZAŚNY Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic) Najlepsze Szczenię

 

 

Kl.Młodzieży

I

ATENA Spod Skałki Rogoźnickiej (GRONIK - DOLINA) Najlepszy Junior

II

DUMKA od Kurosa (AKTOR - KITA WATRA Klan Gaby)

III

PIPI Klan Gaby (MORES Nutrena - KUSA CYTRA Klan Gaby)
IV SZAROTKA z Butorowego Wierchu (MORS z Butorowego Wierchu - MISIA z Butorowego Wierchu)

 

 

Kl.Pośrednia

 

I

MIŚKA z Miętustwa (GIEWONT z Miętustwa - GRAPA z Butorowego Wierchu) Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy
II BYSTRA Bajeczny Zakątek (RUMIANEK Na Góralsko Nute - LINDA z Dobieszowic)
III SONIA spod Latającej Ciupagi (AKTOR - PARADA z Butorowego Wierchu)
IV WATRA z Borowej Strągi (NAJDUCH JAGUSI Gwiazda Podhala - TATRA z Borowej Strągi)

 

 

Kl.Otwarta

I

JODŁA z Butorowego Wierchu (APOLLO z Butorowego Wierchu - KARA z Butorowego Wierchu)

II

TAJGA z Butorowego Wierchu (MORS z Butorowego Wierchu - ARONIA znad Cichej Wody)
III ARONIA od Kurosa (AKTOR - KITA WATRA Klan Gaby)
IV BACULA (N.N. - N.N.)
  JUCHA (N.N. - N.N.)
  PRZYLEPA PUMA Badziar (BARI z Mroźnej Dujawicy - BAŁAMUTKA BEJA Badziar)