Wystawy

 

 

1999

 

XXXII Wystawa Psów Rasowych - Zakopane 1.08.1999

Sędzia : Katarzyna Fiszdon

PSY

Klasa szczeniąt

I

LUPTOK-BUKSA Filos
(BUJAC z Urbasiowego Pola - BUKSA z Zadymy)
Klasa otwarta

I

ORNAK z Butorowego Wierchu
(FASIĄG BUĆKO z Butorowego Wierchu - HAMRA z Butorowego Wierchu)
II BYSTRY od Koziara
(SOKÓŁ z Diablińca - MIŚKA z Furkaski)
III HARDY z Butorowego Wierchu
(KRYWAŃ od Małkuchów - DYMNA z Butorowego Wierchu)
IV DOWNY z Granatówki
(BACUŚ z Bobakowej Dziedziny - HYRNA z Tomalówki)
Klasa championów I BACIAR z Zadymy - Zw. Wystawy, Najlepszy w Rasie
(BACUŚ z Bobakowej Dziedziny - BYSTRA z Siwej Polany)
II BUJAC z Urbasiowego Pola
(KRYWAŃ od Małkuchów - HIPKA z Tomalówki)

SUKI

Klasa szczeniąt I LAWINA-BUKSA Filos
(BUJAC z Urbasiwego Pola - BUKSA z Zadymy)
Klasa młodzieży I ATMA
(BUĆKO z Kominkowej Polany - TURNIA)
II LAWINA z Bańskiej Staszelówki
(KROKUS od Małkuchów - ZOJA z Tomalówki)

Klasa otwarta

I HYRNO z Bańskiej Staszelówki - Zw. Wystawy
(KROKUS od Małkuchów - ZOJA z Tomalówki
II LOTNA REDA z Butorowego Wierchu
(FASIĄG BUĆKO z Butorowego Wierchu - FAGA od Małkuchów)
III DUMNA z Zadymy
(CEZAR z Małej Doliny - BYSTRA z Siwej Polany)
IV GRAPA z Siwej Polany
(KRYWAŃ od Małkuchów - SKAŁKA z Diablińca)
Klasa użytkowa I ZOJA z Tomalówki
(SOKÓŁ z Diablińca - TURNIA z Bańskiej Wyżnej)
Klasa
championów
I KITA z Diablińca
(BESKID spod Lawiny - BELA ze Smytni)
Klasa honorowa I FIRANKA vom Wogenrain
(BOJAR vom Wogenrain - DOJKA vom Wogenrain)


XXXIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Poznań 6-7.11.1999

Sędzia : Ewa Dorota Sobolta

PSY

Klasa młodzieży I LUPTOK - BUKSA Filos - Zw. Polski Młodzieży
(BUJAC z Urbasiowego Pola - BUKSA z Zadymy)
II LUBOŃ - BUKSA Filos
(BUJAC z Urbasiowego Pola - BUKSA z Zadymy)
III APIS z Jeziora Dąbskiego
(BUJAC z Urbasiowego Pola - Eszi spod Brzyska)
Klasa otwarta I BACA - Zw. Polski, Najlepszy w Rasie
(NN.-NN.)
II BASIOR z Ogrodu Parysa
(JUHAS z Ogrodu Parysa - ARISA z Małej Doliny)

SUKI

Klasa młodzieży I LAWINA - BUKSA Filos - Zw. Polski Młodzieży
(BUJAC z Urbasiowego Pola - BUKSA z Zadymy)
II LEIDI z Ogrodu Parysa
(JUHAS z Ogrodu Parysa - ARISA z Małej Doliny)
III ARISA z Jeziora Dąbskiego
(BUJAC z Urbasiowego Pola - Eszi spod Brzyska)

Klasa otwarta

I ESZI Spod Brzyska - Zw.Polski
(JUHAS z Ogrodu Parysa - KITA z Diablińca)
II ARISA z Małej Doliny
(SOKÓŁ z Diablińca - CORA z Małej Doliny)
III BYSTRA Ceprowa Pyrnia
(JANOSIK Volarius - WANTULA z Dworu Nowina)
IV AZA z Małej Doliny
(SOKÓŁ z Diablińca - CORA z Małej Doliny)

Na początek strony.